Uzņēmējiem

Online juridiskie pakalpojumi

Balstoties uz mūsu pieredzi juridisko un grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā uzņēmējdarbības vidē mēs saprotam, ka uzņēmējam būtisks ir pakalpojumu sniegšanas dinamiskums un kvalitāte ar godīgām un fiksētām izmaksām, kas vieš uzticību, ļaujot uzņēmējam aizmirst par dokumentu apriti un koncentrēties tiešajiem pienākumiem.

Izmantojot e-parakstu uzņēmuma dibināšana vai izmaiņu veikšana komercreģistrā aizņems dažas dienas, visas darbības veicot attālināti.

Akcīzes preču atļauju un licenču saņemšanai būtiski ir sākotnēji piesaistīt pieredzējušu speciālistu, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un investīciju zaudējumiem.

PVD

PVD (Pārtikas un veterinārā dienesta) reģistrāciju un atzīšanas procesos svarīga ir sākotnēji niansēta pieeja dokumentiem. Tas būtiski samazina saskaņošanas termiņus.

Aizpildot vieglu pieteikuma veidlapu saņemsiet tūlītēju atbildi aptuvenām grāmatvedības izmaksām izvēloties DSSLegal grāmatvedības pakalpojumu.

Izstrādāsim iesniegumus, pilnvaras, aktus un jebkuru ikdienas dokumentu uzņēmējdarbības atbalstam, turklāt tos vienmēr glabājot Jūsu profilā, mūsu mākonī.

Kvalitatīva Darba līgumu un citu darba attiecību aprites dokumentu izstrāde ļaus Jums bez stresa uztvert Valsts darba inspekcijas darbinieku vizīti.

Veiksim preču zīmes reģistrāciju, kā arī pirms reģistrācijas atbilstības izpēti Latvijas patentu valdes un EUIPO datu bāzēs.

AML (Anti Money Laundering) iekšējās kontroles sistēmas izstrāde juridiskās personas patiesā labuma guvēja (PLG) noskaidrošanai un fiziskas personas pārbaudei

AML

AML (Anti Money Laundering) iekšējās kontroles sistēmas izstrāde juridiskās personas patiesā labuma guvēja (PLG) noskaidrošanai un fiziskas personas pārbaudei