Līgumi

Līguma izskatīšana un apliecināšana

Lai Jūsu intereses tiktu aizstāvētas un darījums ievirzītos Jums vēlamajā gultnē, svarīgi ir pareizi strukturēt līgumu un tā sagatavošanu uzticēt speciālistiem, kuriem līguma sastādīšana ir ikdienas darbs.

Ar jau sākotnēji pareizi sagatavotu un uz Jūsu interesēm balstītu līgumu Jūs maksimāli izvairīsieties no tālākiem strīdiem un iespējamiem finansiāliem zaudējumiem.

Līgumu paraugi

DSSLegal līgumu paraugi ir kvalitatīvi izstrādāti ērtai lietošanai vienkāršos juridiskos darījumos. Līguma parauga lejupielādes pieeju saņemsiet automātiski…

Līgumu saraksts

DSSLegal juristu sagatavoto līgumu paraugi un individuāli gatavoti līgumi. Veiciet paraugu iegādi nekavējoties vai sazinieties par individuālu risinājumu.

Līgumu glabāšana mākonī

Ļoti ērts risinājums dokumentu glabāšana mākonī ar 24/7 piekļuvi un ērtu lietošanu no datora, telefona vai planšetes.

24h laikā apliecināsim, ka konkrētais līgums ir parakstāms, vai arī norādīsim uz minimāli nepieciešamajām izmaiņām līgumā tā parakstīšanai.

BUJ

1. Kāpēc jāslēdz līgumi?

Līgumi ir paredzēti abu pušu interešu aizstāvībai. Svarīgi, lai līgums būtu profesionāli sagatavots, ņemot vērā konkrētos apstākļus un ar darījumu saistītās nianses. Tādējādi nākotnē var izvairīties gan no satraukumiem par procesu norisi, gan arī no lielākiem vai mazākiem finansiāliem zaudējumiem.

2. Ko piedāvā DSSLegal?

DSS Legal piedāvā līgumu paraugus, gatavus sagatavotus līgumus, iespēju glabāt līgumus mākonī, konsultācijas par līgumu sastādīšanu un daudz ko citu.

3. Kāda atšķirība starp līguma paraugu un gatavu līgumu?

Līgumu paraugi ir vispārīgi. Standarta situācijās ar to ir pietiekami, taču atsevišķos gadījumos var būt nepieciešams paredzēt arī specifiskākus jautājumus. Ja nav skaidrs, vai pietiek ar standarta līguma paraugu, lai garantētu savu interešu aizstāvību, ieteicams vērsties pēc profesionāļu palīdzības un sagatavot individuālu līgumu.

4. Ko dod līgumu glabāšana mākonī?

Mākonis ir mūsdienīgs un izcili ērts veids, kā glabāt līgumus. Tiem var piekļūt no jebkuras ierīces, tos var skatīt jebkurā laikā, kā arī – tie nepazudīs. Tāpat arī glabāšanas vieta nav ierobežota.

5. Ko paredz līguma izskatīšanas un apliecināšanas pakalpojums?

Jebkuru līgumu pirms tā parakstīšanas ir ieteicams parādīt speciālistiem. Un tas šajā gadījumā ir šis līgumu izskatīšanas un apliecināšanas pakalpojums – iespēja 24 h laikā saņemt vai nu apstiprinājumu, ka līgums ir derīgs parakstīšanai, vai arī noskaidrot veicamās izmaiņas.

6. Kādu veidu līgumu paraugus piedāvā DSSLegal?

Pieejami paraugi desmit biežāk izmantotajiem līgumiem – dāvinājuma līgums, hipotēkas līgums, līgums par apbūves tiesībām, pirkuma līgums (dzīvoklim), pirkuma līgums (nekustamais īpašums), pirkuma līgums (zeme), rokasnaudas līgums, telpu nomas līgums, telpu patapinājuma līgums, zemes nomas līgums.