Par mums

DSSLegal ir pieredzējušu juristu, advokātu un grāmatvežu veidota platforma ar mērķi nodrošināt kvalitatīvu juridisko pakalpojumu pieejamību tiešsaistē, tādejādi pakalpojuma procesu padarot dinamiskāku un efektīvāku ar būtiski zemākām izmaksām salīdzinājumā pret juridisko pakalpojumu sniegšanu klātienē.

DSSLegal komandai ar pieredzi dažādu uzņēmumu “in house” darbā, kā arī uzņēmumu “out source” apkalpošanā advokātu birojos, ir ļoti skaidrs redzējums par dokumentu apriti uzņēmumā un tur attiecīgi veicamo darbu apjomu.

Sarunās ar uzņēmējiem bieži dzirdam, ka tie labprāt izvēlētos ārpakalpojumu sava uzņēmuma dokumentu apritē nevis algotu šim procesam biroja administratoru, juristu, grāmatvežus, personāla daļas darbiniekus utt, tomēr tos biedē ārpakalpojuma biroju milzīgās un neprognozējamās izmaksas.

DSSLegal garantē pārskatāmas un fiksētas izmaksas, ātru apkalpošanu kā arī ērtu un ātru piekļuvi strukturētiem uzņēmuma dokumentiem kādā no DSSLegal mākoņa pakalpojumiem.

Juridiskie pakalpojumi tiešsaistē, jeb dažādi “legal tech” risinājumi ir strauji augoša tendence pasaulē, kas tuvāko gadu laikā būtiski mainīs juridisko pakalpojumu pieejamību un nozari kopumā!

Online juridiskie pakalpojumi